Oslavy MDD
V sobotu 4.6.2016 uspořádal Spolek skořických žen spolu s Rybáři oslavu MDD. Protože bylo během týdne nepříznivé počasí, byla lokalita u rybníka podmáčená a tak se oslava MDD konala pod pohostinstvím. I tak musely děti a ostatní přítomní využít prostor pod altánem nejen k sezení při konzumaci opečených vuřtů na závěr, ale i během soutěží. Najednou se strhl půlhodinový déšť, ale po něm opět vysvitlo sluníčko a děti zdárně soutěže dokončily. Po vyhodnocení si opekly zmiňované vuřty a spokojeně se rozešly k domovu. Pořadatelé byli rádi, že se akce s drobným nedostatkem v počasí vydařila.
Zapsala Hana Fryjaufová
