Dětský bál 2015
V sobotu 21. 3. 2015 uspořádal Spolek skořických žen ve Skořicích tradiční "Dětský bál". Akce se ženám velmi vydařila. Přišlo asi 80 maskovaných dětí a přes 100 dospělých. Po sále se proháněli a tancovali princové, princezny, piráti, víly, kovbojové, broučci, včelky, kuchaři, trestanci, šerifové, čarodějnice, mágové, kočičky, pejskové, želva, pankáč, westernová dáma, bílá paní, montér, klaun a jiní. Masky byly jedna hezčí než druhá. Těžko se vybíralo 6 nejlepších na hlavní cenu. Ani ostaní masky nepřišly zkrátka, všechny dostaly odměnu. Pro děti byly připraveny různé soutěže. Děti i dospělí byli velmi spokojeni, bylo to krásné odpoledne i pro ženy, které tuto akci připravovaly, měly velkou radost.
Předsedkyně Spolku skořických žen Hana Fryjaufová
