Mikulášská nadílka
Dne 7.12.2013 uspořádaly členky ČSŽ pro naše děti tradiční "Mikulášskou nadílku".
Zdejší děti vystoupily pod vedením pí. Romany Týcové a pí. Milady Kreidlové s krásným pásmem věnovaným předvánočnímu času. Toto pásmo i vystoupení tanečního souboru z Rokycan bylo velmi kladně hodnoceno. Nejvíce se ovšem děti těšily na Mikuláše, anděla a čerta, který letos přijel na koloběžce. Asi už také jako Mikuláš stárne, ten si stěžoval, že ho bolí nohy. Není divu, v místních kopcích to dá zabrat i těm nejmladším.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
7. 12. 2013 14:00
Datum poslední aktualizace:
17. 4. 2018 14:04
